Całodobowa Ogólnopolska Informacja Telefoniczna

Gdy w Polsce upadł komunizm i zapanował kapitalizm, a nowe przedsiębiorstwa poczęły wyrastać jak grzyby po deszczu, dostrzegliśmy jak ważne jest by informacje o rynku i jego ofercie docierały do konsumentów.

Co oferujemy?

Działając od 1991 roku zgromadziliśmy ogromną bazę danych na temat:

  • firm
  • ich działalności
  • oferowanych artykułów i usług
  • godzin otwarcia czy lokalizacji

Dzięki nim stworzyliśmy nowoczesny system, szybkiej, powszechnej i łatwo dostępnej informacji. Posługujemy się nowoczesną telefoniczno-informatyczną siecią, z której możesz skorzystać w każdej chwili.

Dlaczego miałbyś potrzebować tych informacji?

Być może w tym momencie o tym nie myślisz, jednak jeśli jesteś aktywnym przedsiębiorcą ważne jest by znać aktualne informacje gospodarcze i lokalną sytuację na rynku. Równie istotne stają się czasem informacje medyczne takie jak dyżury aptek oraz godziny otwarcia najbliższych szpitali czy pory przyjmowania przychodni.

Świadomi wagi informacji we współczesnej ekonomii postawiliśmy sobie cel i osiągnęliśmy go tworząc wyspecjalizowane ogólnopolskie infolinie (gospodarcza, medyczna) i informatory branżowe. W każdej chwili jesteśmy dostępni telefonicznie. W razie potrzeby doradzimy, wskażemy najbliższy dyżurujący Szpitalny Oddział Ratunkowy lub pomożemy odnalezieniu potrzebnego Ci usługodawcy.